Otevřít menu
apartmány na horách

UPOZORNĚNÍ pro ZIMNÍ POBYTY

21.08.2019

Milí hosté,

snažíme se všemožně vycházet vstříc a vypnout všechny síly, abyste si pobyt u nás mohli užívat naplno...

Ale po zkušenosti z předchozí sněhově vydatné zimy jsme se rozhodli, že v zimě není v našich možnostech garantovat televizní signál na apartmánu Javorník a Javorníček. Důvodem je, že satelit pro příjem TV signálu není dobře dostupný a signál může být omezován/přerušován sněžením, sněhovými převisy z přilehlé střechy apod. Prakticky to neznamená, že parabolu necháme zasněžit a do jara neočistíme:-), ale obnovení signálu může trvat i řádově několik dnů zejména i z důvodu možných zledovatělých převisů a přístupnosti.

V obou apartmánech je k dispozici řada DVD, společenské hry a věříme, že si případně pobyt zpříjemníte jinak... např. příjemným posezením u krbových kamen.

Televizním fanouškům se tímto omlouváme a prosíme, aby zvážili riziko, že budou na své dovolené bez televizního příjmu a toto vyhodnotili již při rezervaci pobytu. Děkujeme za pochopení!

Apartmánu Razula se výše uvedené omezení netýká (nebo jen pro krátkou dobu v případě kalamity:-)).

I přes výše uvedené doufáme a těšíme se na bohatou sněhovou nadílku:-)

Mějte krásné dny

 

všechny aktuality >>

nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím