Otevřít menu
apartmány na horách

SOUTĚŽ

06.09.2019

AKTUALIZACE:

Vylosovali jsme číslo "52", tady Miluš Školiaková MB... Výherkyni gratulujeme a všem 100 soutěžícím děkujeme za účast a tipy za nejkrásnější pohádky:-)

 

Milí návštěvníci našeho webu a facebooku,

vyhlašujeme pohádkovou soutěž ubytování na o 3 noci v jakémkoliv našem apartmánu.

Tj. přijet můžete buď ve čtyřech nebo klidně až v devíti osobách!:-)

Jak soutěžit

Na facebooku u příspěvku se soutěžní otázkou odpovězte na otázku: "Jaká pohádka je podle Vás ta NEJ?" a "Ve kterém z našich apartmánů byste se chtěli ubytovat?".

Kdo vyhraje

Každé odpovědi, která bude obsahovat název pohádky a název jednoho z našich apartmánů, bude přiřazeno číslo. Každý uživatel může odpovědat jen jednou. Vítěze budeme následně losovat podle přiřazeného čísla. 

Výhra

Vítěz získá výhru v podobě "ubytování v našem apartmánu JavorníkJavorníček nebo Razula na 3 noci dle vlastního výběru".

Ubytování bude moci využít dle svého výběru v jednom z uvedených apartmánů na 3 po sobě jdoucí noci kdykoliv během týdne (po-ne) v době od 11.09.2019 do 1.12.2019, pokud bude termín v době rezervace volný.

Rezervovat termín bude možné pouze jednou (v případě, že se nebudete moci ve Vámi rezervovaný termín dostavit, nebude možné provést rezervaci na jiný termín).

Doba trvání soutěže

Odpovědní komentáře přijaté do pondělí 9.9.2019 do 19:00hod. budou soutěžní.

Následně bude 10.9.2019 vyhlášen vítěz na našem webu v této aktualitě a na facebooku v komentáři pod příspěvkem s vyhlášením soutěže.

Těšíme se na Vaše pohádkové tipy :-)

všechny aktuality >>

nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím