Otevřít menu
apartmány na horách

COVID - potvrzení, čestné prohlášení, test

26.05.2021

Milí hosté,

mrzí nás, že Vás budeme hned po příjezdu zatěžovat, ale abychom Vás mohli ubytovat, prosíme, mějte všichni ubytovaní hosté (kromě dětí do 6 let) připravená potvrzení nebo čestná prohlášení, která vychází z pravidel a doporučení Ministerstva zdravotnictví. Přesnou specifikaci najdete =ZDE=  nebo prosím počítejte s testováním antigenním testem při příjezdu.

Rádi bychom Vás po příjezdu co nejméně zdrželi, proto prosíme, abyste podklady měli připravené při ubytování. Nebo uvítáme, když nám např. certifikát o očkování nebo potvrzení o prodělané nemoci pošlete s předstihem na e-mail recepce@pobyt-karlovice.cz a uschováme si jej v elektronické podobě = IDEÁLNÍ VARIANTA.

Pokud byste chtěli volit variantu podstoupení antigenního samotestu až při vstupu do provozovny, o kterém bude proveden záznam, bude toto testování provedeno následovně:

1) Můžete si přivézt vlastní test, kterým se při příjezdu otestujete.

2) Můžete využít testování našimi testy dle aktuální dostupnosti (ze slin nebo výtěrem z nosu). Testování provedete sami a test bude zpoplatněn částkou 150,- Kč.

Prosím, abyste před případným samotestováním při příjezdu na apartmán dvě hodiny nejedli a nepili.

Prosím, sledujte tuto aktualitu, popř. i oficiální zdroje Ministerstva zdravotnictví, před blížícím se termínem Vašeho pobytu, jelikož se pravidla mění poměrně často.

Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Těšíme se na setkání s Vámi

Dana a Petr Tiší

 

všechny aktuality >>

nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím