Otevřít menu
apartmány na horách

Soutěž pro naše hosty

06.03.2018

Vyhlašujeme soutěž pro hosty, kteří byli nebo budou ubytováni na našich apartmánech (do 31.8.2018).

Pro koho je soutěž

Soutěžit může každý, kdo byl nebo bude hostem v našem apartmánu a splní podmínky soutěže.

Jak soutěžit

Pokud jste byli nebo budete hosty některého z našich apartmánů, máte fotografii pořízenou během pobytu, o kterou byste se rádi podělili, fotka souvisí s naším ubytováním nebo jeho okolím a vytvoříte příspěvek na našich facebookových stránkách, soutěžíte.

Soutěžní příspěvek rozeznáme od nesoutěžních tak, že musí v textu obsahovat odkaz na naše webové stránky (www.pobyt-karlovice.cz) a každý host se může soutěže účastnit pouze jedním příspěvkem.

Pokud chcete přidat více příspěvků na naše facebookové stránky, v nesoutěžních příspěvcích prosím neuvádějte odkaz na naše webové stránky, čímž příspěvek odlišíte.

Kdo vyhraje

Vítězem se stane ten, jehož příspěvek zaujme nejvíce lidí a bude mít u svého příspěvku nejvíce pozitivních označení jako „To se mi líbí“, „Super“, „Paráda“ atd. Všechna tato označení se sčítají.

Komentáře u příspěvku se pro účely vyhodnocení soutěže nezohledňují.

Co do soutěže nepatří

Každý příspěvek, který by obsahoval neetické, urážející, hrubé výrazy, texty nebo fotografie, nebude do soutěže zařazen a vyhrazujeme si právo pro jeho smazání.

Výhra

Vítěz získá výhru v podobě "ubytování v našem apartmánu Javorníček nebo Razula pro maximálně 4 osoby na 3 noci".

Ubytování bude moci využít dle svého výběru v jednom z uvedených apartmánů na 3 po sobě jdoucí noci kdykoliv během týdne (po-ne) v době od 08.10.2018 do 10.12.2018, pokud bude termín v době rezervace volný.

Rezervovat termín bude možné pouze jednou (v případě, že se nebudete moci ve Vámi rezervovaný termín dostavit, nebude možné provést rezervaci na jiný termín).

Doba trvání soutěže

Vložit soutěžní příspěvek můžete do 31.8.2018 a úspěšnost Vašeho příspěvku bude vyhodnocena 30.9.2018 ve 21:00, kdy bude sčítání pozitivních označení ukončeno a stav k tomuto dni bude považován za konečný.

Následně do 5.10.2018 bude vyhlášen vítěz.

Vyhlášení vítěze:

Jméno vítěze zveřejníme do 5.10.2018 na těchto webových stránkách v aktualitách a vítěz se následně pro kontrolu prokáže tím, že sdělí, v jakém termínu a v jakém apartmánu byl u nás ubytován.

 

Těšíme se na Váš příspěvek a rádi Vás uvítáme znova:-)

všechny aktuality >>

nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím